Fotogaléria

Fotografie interiéru a exteriéru


O projekte

Polyfunkčný bytový dom "Kyjevské námestie"


Polyfunkčný bytový dom na Kyjevskom námestí Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania v podaní skúseného developera a investora. Tento projekt je situovaný v obľúbenej štvrti Banskej Bystrice – Fončorda. Z tohto miesta budete mať mesto ako na dlani, a tiež blízko do prírody. Lokalitu oceníte i vďaka výhodnej dopravnej dostupnosti.

Pohodlie s výhľadom na Banskú Bystricu

Terasy, loggie, balkóny a veľké okná so zníženým parapetom, situované na južnú stranu, poskytnú obyvateľom každého bytu nielen Banskú Bystricu na dlani, ale tiež otvoria panorámu so zeleným Urpínom, Kremnickými vrchmi, Pánskym dielom (Šachtičky), a Nízkymi Tatrami.

Štandard

Jednou z hlavných výhod projektu na Kyjevskom námestí je jeho optimálne architektonické riešenie. Tento projekt ponúka pestrú paletu 100 bytových jednotiek, ktoré Vám prinesú to, čo očakávate od moderného bývania.

Ďalšou výhodou tohto projektu je realizácia projektu skúseným developerom, ktorý na základe bohatých skúseností a sledovania vývojových trendov realitného trhu, dokáže predvídať očakávania zákazníkov. Tento projekt je koncipovaný tak, aby bol finančne dostupný, pričom rozlohy bytov sú primerané a preto pri tomto projekte skutočne nebudete preplácať nadbytočný priestor.

Variabilita obytného priestoru je nepochybne ďalším kladom tohto projektu. Skúsenosti architekta v kombinácii s Vašou predstavou Vám určite prinesú spokojnosť s novým bývaním. Bude presne podľa Vašich predstáv!

Iste ste už zažili situáciu, keď ste neskoro večer prichádzali domov a niekoľkorát ste prešli okolité ulice s nádejou, že sa Vám podarí nájsť parkovacie miesto. Polyfunkčný dom na Kyjevskom námestí prináša trvalé riešenie tohto problému dostatočným počtom parkovacích miest pre svojich obyvateľov, čo bude jednou z jeho významných predností!

Kapacitné údaje
  • Počet bytov: 105
  • Počet komerčných priestorov vrátane chodieb: 11
  • Komerčné terasy: 1
  • Počet kobiek (pivníc): 105
  • Parkovanie v hromadnej garáži v suteréne: 95
  • Vonkajšie parkovacie státia: 14
  • Počet parkovacích miest spolu: 109
zdroj: www.milestones.sk
Realitná spoločnosť
REALITY MARKET s.r.o.
Horná 65A
97401 Banská Bystrica
Tel.:  +421 (0) 48 412 52 07
         +421 (0) 48 412 55 37
Fax.: +421 (0) 48 412 52 83