Fotogaléria

Fotografie interiéru a exteriéru


O projekte

Polyfunkčný dom na Námestí Ľudovíta Štúra


Jedná sa o nový 8 poschodový polyfunkčný dom s 1 až 5 izbovými bytmi a 5 obchodnými jednotkami na prízemí, podzemným a vonkajším parkingom, to všetko v širšom centre mesta Banská Bystrica. Tento objekt prevzala investorská spoločnosť MANSION od pôvodného investora a nechala si vypracovať dva znalecké posudky technického stavu domu, ktoré jasne definovali, čo sa má zo stavby odstrániť a čo má dobrý a zdravý základ. Preto investor nepokračoval v používaní pôvodne dohodnutých materiáloch a postupoch, ale zvolil nové, progresívne a technologicky vyspelé riešenia dokončenia objektu, ktorý v súčasnosti dokončil a bude v priebehu júla r.2013 skolaudovaný. Objekt má vlastnú plynovú kotolňu, napojenie na internet a káblovú televíziu.

Pozn.: Objekt má vlastnú (nezávislú) modernú plynovú kotolňu , ktorá je doplnená o tepelné čerpadlo na predohrev TÚV a kúrenia, čím sa maximálne znížia náklady na výrobu tepla pre jednotlivé byty (a to o 20-30 % oproti konkurenčným novostavbám a až o 60% oproti klasickým panelákovým či starým tehlovým bytom).

Interierové dokončenie bytov (kedže sa predávajú v stave „holobyt“ s dokončenou elektroinštaláciou a WC – kombi a predprípravou všetkých ostatných vývodov – vodovod a kanalizácia, bez vnútorných dverí , obkladov , dlažieb a konečných náterov stien a stropov ) si môžete sami realizovať, alebo si priamo s dodávateľskou spoločnosťou MONT elektro a.s. Banská Bystrica dohodnúť ich dokončenie celkom podľa Vašich predstáv a finančných možností.

Ponúkame tiež na predaj podnikateľské priestory (na prízemí objektu) vhodné na zriadenie predajní alebo služieb (fitness, kaviareň, sídlo spoločnosti a pod.). Už dnes si môžete rezervovať, alebo zmluvou o bud. zmluve zaviazať Váš vysnívaný byt, pričom k samotnej kúpe bytu môže dôjsť už v septembri tohto roku.

Financovanie

Naši spolupracovníci Vám pomôžu v prípade potreby s vybavením hypotekárneho úveru na financovanie kúpy týchto bytov s možnosťou získať financovanie 70 až 100 % z ceny bytu pomocou takto poskytnutého úveru. V prípade potreby získania hypotekárneho úveru na prefinancovanie kúpy bytu sa s dôverou obracajte na našich zmluvných partnerov, ktorých kontakt Vám poskytneme pri osobnej návšteve u nás.

Špecifikácia stavby a vybavenia bytov v bytovom dome

Popis vybavenia jednotlivých Bytov (v prevedení „holobyt“) :
• osadené vstupné protipožiarne dvere,
• kompletná elektroinštalácia s rozvádzačom, so zásuvkami, vypínačmi a zaizolovanými vodičmi pre svietidlá,
• vodoinštalácia s meradlami, pripravená na osadenie batérií, aj pre automatickú pračku a umývačku riadu, sprchovacieho kúta, umývadla, kuchynského dresu, prípojky na odpady,
• osadené stojaté WC,
• omietky bez obkladu, s 1 bielym náterom (pačokom),
• podlahu betónový poter so samonivelačnou stierkou pripravený na položenie dlažby resp. parkiet,
• T-Com prípojka na káblovú televíziu a internet
• radiátory na kúrenie s termostatmi.

Objekt má vlastnú (nezávislú) modernú plynovú kotolňu. Schodiská (spoločné priestory) majú výťah, hydranty, osvetlenie, poštové schránky na vchodových dverách, povrchové úpravy, omietky, maľby, dlažby, výplne otvorov, zábradlia, zvonec-komunikátor byt-vchod.
Pivnice majú osvetlenie, povrchové úpravy, maľby, výplne otvorov, liate podlahy. Garáže majú osvetlenie, Elektronický protipožiarny systém (EPS), hydranty, zámkovú dlažbu, výplne otvorov, vzduchotechniku, maľby, zvislé a vodorovné dopravné značenie. Predajné priestory majú sociálne zariadenia, osadené WC, vodoinštaláciu pripravenú na osadenie batérií a odpadov, podlahu ukončenú nivelačnou hmotou, výplne otvorov, protimrazové kúrenie.

Realitná spoločnosť
REALITY MARKET s.r.o.
Horná 65A
97401 Banská Bystrica
Tel.:  +421 (0) 48 412 52 07
         +421 (0) 48 412 55 37
Fax.: +421 (0) 48 412 52 83